کاربرد تخت بیمارستانی برای بیماران خانگی
تخت بیمارستانی دوشکن لگن خور | تخت بیمار | تخت مریض | تخت لگن خور

تخت بيمارستانی کاربرد بسیاری برای بیماران در این روزها داشته و استفاده از تخت بیمارستانی در منزل و بیمارستان با توجه به انعطاف پذیری بالا، امکانات زیادی به پرستاران و بیماران می دهد.

تخت بیمارستانی برای بیماران خانگی

تخت بیمارستانی تفاوت بسیاری با تختهای ساده منزل دارد. شکن های تخت این امکان را به بیمار می دهد که در هر حالتی بتواند بدون نیاز و کمک به استراحت و تغییر وضعیت خود بپردازد و دوره درمان را طی کند.

تنطیم کردن پشت سر بیمار از صفر درجه تا نود درجه و حتی تنظیم قسمت پا بیمار در دو حالت ۳۰ و ۶۰ درجه به بیمارانی که دچار شکستگی شده اند و یا بیماران جراحی قلب و عروق و سایر بیماران که نیاز به استراحت و طی دوره درمان دارند مناسب خواهد بود.

برای کسب اطلاعات ییشتر در ارتباط با نکات استفاده از تخت بیمارستانی در منزل از مقاله مربوطه و سایر مقالات سایت دیدن فرمایید.

تخت بیمارستانی نجفی با ارائه انواع تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با کیفیت و کارایی بالا، در راستای بهبود خدمات بیمارستانی تلاش می کند. این شرکت با تولید بهترین تخت بیمارستانی برای منزل سعی می کند رضایت مشتریان را حفظ کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین قیمت تخت بیمارستانی با شماره 09123063398 یا 66973991 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید