نکات استفاده از تخت بیمارستانی در منزل

استفاده از تخت بیمارستانی در منزل، راحتی و امنیت بیشتری برای بیمار فراهم خواهد کرد که تاثیر مثتبی بر بهتر طی شدن دوران درمان خواهد داشت. اما برای استفاده از تخت بیمار در منزل، می بایست نکاتی را مد نظر داشت که در ادامه آنها را ذکر خواهیم کرد.

نکات استفاده از تخت بیمار در منزل

اولین نکته حفظ پاکیزگی تخت با شستشو و ضدعفونی کردن تخت بیمارستانی می باشد. که در این صورت باید مواد مورد استفاده در هنگام تولید تخت بیمارستانی استاندارد و قابل شستشو باشند. استفاده از مواد ضدعفونی و آب بر روی کیفیت تخت و اجزای آن نظیر موتور تخت بیمارستانی تاثیر منفی نگذارد.

دومین نکته برای استفاده از تخت بیمارستانی که مرتبط با ایمنی بیمار بر روی تخت بیمارستانی می باشد، قفل کردن چرخ های تخت در هنگام تغییر موقعیت در تخت می باشد.

سوم مورد نیز در هنگام جابجایی بیمار چه برای تنظیم ارتفاع تخت بیمارستانی و چه برای تغییر شکن در تخت مریض، برای حفط امنیت بیمار و کارایی تخت، به جز بیمار، شخص یا شی دیگری بر روی تخت قرار نگیرد.

صنایع پزشکی نجفی تولیدکننده تخت بیمار با ارائه انواع تخت بیمارستانی اعم از تخت برقی بیمار، تخت نیمه برقی، تخت CPR و ICU و سایر تخت های مورد استفاده در بیمارستان، در خدمت جامعه پزشکی و مردم عزیز ایران می باشد.
برای دریافت آخرین قیمت تخت بیمارستانی و اطلاعات بیشتر در مورد تخت بیمارستانی نجفی با شماره 66973991 یا 09123063398 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید