مزایای استفاده از تخت بیمارستانی در منزل
تخت بیمارستانی ABS | تخت بیمار | تخت مریض

منازل در ایجاد آرامش و آسایش بیماران نقش زیادی دارند. روحیه بیماران با قرارگیری در جمع خانواده تقویت می شود. همچنین استفاده از تخت بیمارستانی در منزل راحتی بیشتری را برای بیمار و همراهان وی فراهم می نماید. تخت بیمارستانی دارای قابلیت هایی می باشد که باعث تمایز آن ها از تخت های معمولی می گردند. در زیر به بررسی مزیت های دیگر تخت ها خواهیم پرداخت.

مزایای تخت بیمارستانی

ابعاد تخت بیمارستانی

ابعاد این تخت ها نسبت به تخت های معمولی بیشتر است که همین موضوع سبب ایجاد امنیت و آرامش بیماران می گردد.

تغییر شکن در تخت مریض

مهم ترین مزیت تخت های بیمارستانی نسبت به تخت های معمولی، تغییر وضعیت در زوایای مختلف (تغییر شکن) می باشد. تخت بیمارستانی شکن دار توسط هندل های دستی و یا موتور و کنترل برقی در زوایا و حالات مختلفی قرار می گیرند.

ایمنی بیماران

از دیگر مزیت های استفاده از تخت های بیمارستانی در منزل افزایش ایمنی بیمار بر روی تخت می باشد. تخت های بیمارستانی دارای ریل های جانبی بوده که از سقوط ناگهانی بیماران جلوگیری می نمایند.

چرخ تخت بیمارستانی

چرخ های نصب شده در زیر پایه های فلزی تخت های بیمارستانی امکان جا به جایی را آسان تر نموده و همراهان می توانند به راحتی بیمار را از اتاقی به اتاق دیگر انتقال دهند. این چرخ ها ترمز دار بوده و در مواقع غیر لزوم با قفل کردن چرخ ها از جا به جایی تخت جلوگیری می نماییم.

تنظیم ارتفاع تخت بیمار

از دیگر فواید استفاده از تخت های بیمارستانی در منزل می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع تخت اشاره نمود. در بیمارانی که زیاد از روی تخت جا به جا می شوند این قابلیت تاثیر زیادی دارد. تنظیم ارتفاع تخت بیمارستانی خصوصا در بیمارانی که نیازمند به استفاده از ویلچر و واکر می باشند کاربردی تر خواهد بود.

شستشوی تخت بیمار

متریال ساخت تخت های بیمارستانی دارای استحکام بالا و مقاومت بالای شیمیایی بوده که باعث می شود علاوه بر آن که تخت ها قابل ضدعفونی و شستشو می باشند، شستشوی بیمار بر روی این تخت ها امکان پذیر باشد.

به طور کلی می توان گفت که استفاده از انواع تخت بیمارستانی در منجر علاوه بر آسان شدن دوره درمان فرد در منزل، در روند درمان نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

تخت بیمارستانی نجفی با ارائه انواع تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با کیفیت و کارایی بالا، در راستای بهبود خدمات بیمارستانی تلاش می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تخت بیمارستانی مناسب برای منزل و آخرین قیمت تخت بیمارستانی با شماره 09123063398 یا 66973991 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید