روند تکامل تخت بیمارستانی
تخت بیمارستانی ABS | تخت بیمار | تخت مریض

تخت بیمارستانی نقش بسزایی در راحتی و بهبودی بیماران دارند. در واقع آن ها نقش اساسی در کمک به بیماران و ایجاد یک خواب آرام و بهبودی آن ها دارند. امروزه تخت های بیمارستانی در اشکال، اندازه های متفاوت طراحی و تولید می گردند. تولید تخت بیمارستانی با توجه به شرایط و بیماری های خاص افراد صورت می گیرد. اما استفاده از این تخت ها همیشه به این راحتی نبوده است.

تکامل و پیشرفت تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی از زمان معرفیشان که در دهه 1800 بوده تکامل بسیار یافته اند. اولین اجداد تخت های بیمارستانی در قرون وسطی در بریتانیا ارائه گردیده اند. این تخت ها به عنوان تخت های حمل بیمار مورد استفاده قرار گرفته و تنها شامل دو میله آهنی موازی بوده که توسط یک پارچه زخیم برزنتی که به عنوان جایگاه حمل بیمار تعبیه گردیده بوده به یکدیگر متصل گردیده بودند.

در سال 1815 تخت های ساده که تنها مجهز به ریل های جانبی بودند در لندن تولید گردیدند. اما چندی بعد در سال 1909 تخت بیمارستانی شکن دار توسط فردی به نام ویلیس دو گچ اختراع گردید. این تخت ها دارای حالات متفاوت بوده و به سرعت از محبوبیت زیادی برخوردار گردیدند. امروزه انواع مختلفی از تخت های بیمارستان وجود دارد که نسبت به وضعیت جسمانی بیمار انتخاب گردیده و استفاده می شوند.

صنایع پزشکی نجفی تولیدکننده تخت بیمار با ارائه انواع تخت بیمارستانی اعم از تخت برقی بیمار، تخت نیمه برقی، تخت CPR و ICU و سایر تخت های مورد استفاده در بیمارستان، در خدمت جامعه پزشکی و مردم عزیز ایران می باشد.
برای دریافت آخرین قیمت تخت بیمارستانی و اطلاعات بیشتر در مورد تخت بیمارستانی نجفی و تخت بیمارستانی برای استفاده در منزل با شماره 66973991 یا 09123063398 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید