بهترین تخت بیمارستانی برای منزل
تخت بیمارستانی ABS | تخت بیمار | تخت مریض

بهترین نوع تخت بیمارستانی که کاربرد مناسبی در منزل دارد، تخت بیمارستانی سه شکن می باشد. این تخت بيمارستانی از نظر کارائی و قیمت به صرفه می باشد زیرا دارای امکانات کاربردی بیشتری می باشد.

تخت سه شکن مکانیکی

تخت سه شکن ساده صورت مکانیکی با استفاده از هندل دستی کار می کند و مناسب عموم بیماران می باشد. تخت سه شکن مکانیکی با امکان تنظیم ارتفاع نیز دارای امکان تعییر ارتفاع برای بالا رفتن و پایین آمدن راحت تر بیمار می باشد که امکانات لازم برای راحتی بیمار در منزل را فراهم می کند.

تخت سه شکن برقی

تخت بیمارستانی سه شکن برقی با توجه به این که امکانات تخت بیمارستانی سه شکن را به صورت اتوماتیک و با استفاده از موتور برقی فراهم کرده، راحتی بیشتری را برای بیمار و همراهان وی فراهم خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات ییشتر در ارتباط با نکات استفاده از تخت بیمارستانی در منزل از مقاله مربوطه و سایر مقالات سایت دیدن فرمایید.

تخت بیمارستانی نجفی با ارائه انواع تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با کیفیت و کارایی بالا، در راستای بهبود خدمات بیمارستانی تلاش می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تخت بیمارستانی مناسب برای منزل و آخرین قیمت تخت بیمارستانی با شماره 09123063398 یا 66973991 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید