انواع تشک بیمارستانی
تخت بیمارستانی ABS | تخت بیمار | تخت مریض

انواع تشک بیمارستانی

تشک بیمارستانی فنری

قیمت این تشک ها معمولا کمتر از سایر انواع تشک بیمارستانی می باشد و می توان از آن ها برای بیمارانی که در روز تحرک دارند و زمین گیر نشده اند استفاده کرد. ضمن این که می توان نرم یا سفت بودن آن را انتخاب نمود.

تشک بیمارستانی فوم

تشک فوم بیمارستانی دارای قیمت مناسبی هستند. این تشک ها از تشک های فنری سبک تر می باشد ولی تنفس کمتری نسبت به تشک های فنری دارند. این تشک ها، تکان های ناشی از حرکات را جذب می کنند و از زخم بستر جلوگیری می کنند.

تشک بیمارستانی بادی

تشک های بادی برای مخصوص افرادی است که تحرک خیلی کمی دارند و احتمالا دچار زحم بستر خواهند شد. این تشک از فشار بر روی قسمت های با وزن زیاد کاسته و رطوبت پوست را کاهش می دهند. بدین ترتیب از ایجاد زخم بستر جلوگیری خواهند کرد.

تشک مواج سلولی

تشک مواج علاوه بر مزایای تشک بادی بیمارستانی، به گردش خون نیز کمک می کند. میزان باد موجود در سلول های این تشک به طور متناوب زیاد و کم می شود که از فشار ثابت بر روی زخم ها جلوگیری می کند.

در این مقاله تلاش نمودیم چند نمونه از تشک های مورد استفاده در تخت بيمارستانی را نام ببریم. تخت بیمارستانی نجفی با ارائه انواع تخت بیمارستانی در حال خدمت رسانی به مردم و جامعه پزشکی کشور می باشد. برای دریافت آخرین قیمت تخت بیمارستانی با شماره 09123063398 یا 66973991 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید