انتخاب تخت بیمارستانی
تخت بیمارستانی فول

بیماران زمان زیادی را بر روی تخت بیمارستانی سپری می نمایند. از این رو یکی از مهم ترین تصمیم ها، انتخاب تخت بیمارستانی برای بیمار می باشد. انتخاب یک تخت مناسب یرای بیمار باعث به حداقل ساندن مشکلات احتمالی می گردد. علاوه بر آن تخت های مناسب باعث آسان گشتن دوره نقاهت برای بیماران و همراهانشان می گردد. تخت های بیمارستانی از نظر راحتی دارای مزایای فراوانی نسبت به تخت های معمولی بوده و دارای ویژگی های زیادی از قبیل تنظیم ارتفاع و … هستند.

موارد تاثیرگذار در انتخاب تخت بیمارستانی

برای انتخاب یک تخت بیمارستانی برای منزل باید به مواردی مانند مدت زمان بستری بیمار و میزان استفاده روزانه از تخت توجه نمایید. از دیگر مواردی که بسیار حائز اهمیت می باشد می توان به مدت زمان استفاده از تخت اشاره نمود. در واقع این مسئله که استفاده از این تخت به صورت موقت می باشد یا دائمی می تواند در انتخاب تخت موثر باشد. زیرا در صورت موقتی بودن مدت زمان استفاده از تخت بهتر است که گزینه های اقتصادی را انتخاب نمایید . البته در نظر داشته باشید که راحتی و سلامت بیمار باید در اولویت قرار داشته باشد.

در نظر داشته باشید که محدودیت های حرکتی بیمار در انتخاب تخت نقش خواهد داشت به طور مثال در بیمارانی که محدودیت های حرکتی جدی وجود دارد شما مجبور به خرید تخت بیمارستانی شکن دار خواهید بود هر قدر میزان محدودیت بیشتر باشد نیاز به تخت هایی با شکن های بیشتر خواهید داشت. البته تمامی تخت های بیمارستانی قابل تنظیم می باشند اما بنا به تعداد شکنشان از تنظیمات کامل تری برخوردار خواهند بود .در آخر باید به میزان تحمل وزنی تخت ها اشاره نمود. میزان تحمل وزنی این تخت ها باید مناسب با وزن بیمار باشد.

تخت بیمارستانی نجفی با ارائه انواع تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با کیفیت و کارایی بالا، در راستای بهبود خدمات بیمارستانی تلاش می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تخت بیمارستانی مناسب برای منزل و آخرین قیمت تخت بیمارستانی با شماره 09123063398 یا 66973991 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید