استفاده از تخت برقی برای منزل
تخت بیمارستانی تمام برقی 2800 | تخت بیمار | تخت مریض | تخت برقی

همان طور که پیش تر هم عنوان شد، تخت های بیمارستانی جهت استراحت بیماران و مراقبت از آن ها طراحی و تولید گردیده اند. بیماران در طول شبانه روز بر روی این تخت ها در حال استراحت بوده و باید شرایط مناسب را برای آن ها مهیا سازیم. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با استفاده از تخت برقی برای منزل ارائه می کنیم.

انتقال بیماران به منزل

در بعضی از مواقع بیمار، نیاز مبرم به بستری در بیمارستان را نداشته و یا حتی شاید اطرافیان آن ها ترجیح دهند برای کاهش هزینه ها و حفاظت از بیمار در برابر ویروس های واگیردار، بیمارانشان را به منزل منتقل نموده و شرایط لازم را برای آن ها در منزل مهیا سازند. انتخاب تخت بیمارستانی یکی از مهم ترین تصمیم هایی است که برای استراحت بیماران باید گرفته شود. تخت بیمارستانی برای منزل با توجه به شرایط بیماران دارای امکانات متفاوتی بوده و قابل اتصال به انواع دستگاه های احتمالی مورد نیاز می باشند.

برتری تخت برقی نسبت به تخت معمولی

اگر بخواهیم به برتری های تخت های بیمارستانی به نسبت تخت های معمولی بپردازیم می توانیم به امکاناتی قبیل تنظیم ارتفاع، شکن های تنظیم شونده در حالت های مختلف، ریل و حفاظ جانبی اشاره نمود.

تخت برقی دارای تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به تخت های قدیمی می باشند و شرایط را برای همراهان آسان می سازند. تخت های برقی در مقایسه با سایر تخت های بیمارستانی از سهولت بیشتری جهت استفاده برخوردار می باشند. از این رو استفاده از تخت های بیمارستانی برقی در منزل می تواند گزینه مناسبی باشد. در این نوع از تخت ها برای تنظیم شکن ها در موقعیت های مختلف از موتورهای الکتریکی و جریان برق استفاده می شود.

استفاده از این تخت ها بسیار آسان بوده و بیماران یا همراهانشان می توانند با استفاده از ریموت کنترل ها تغییر موقعیت ها را اعمال نمایید. در تولید این تخت ها از 3 الی 4 موتور DC استفاده شده که از برق 24 ولت تغذیه نموده و هیچ گونه خطری برای بیماران نخواهند داشت. لازم به ذکر است که تخت های برقی از قیمت بالاتری به نسبت سایر تخت های بیمارستانی برخوردار هستند با این حال استفاده از تخت برقی برای منزل به بسیاری از بیماران توصیه می شود.

تخت بیمارستانی نجفی با ارائه انواع تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با کیفیت و کارایی بالا، در راستای بهبود خدمات بیمارستانی تلاش می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین قیمت تخت بیمارستانی با شماره 09123063398 یا 66973991 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید