ویژگی های تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی به نوعی از تخت گفته می شود که دارای طراحی مخصوص بیماران بوده و از آن ها برای بیماران در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی استفاده می شود. این تخت ها دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. در واقع تخت بیمارستانی، تختی است که جهت رفاه حال بیمار طراحی و تولید می گردد.

ویژگی های تخت بیمارستانی

یک تخت بیمارستانی باید دارای ویژگی هایی باشد:

  • تخت های بیمارستانی باید دارای ریل ها و حفاظ های کنار تخت با قابلیت باز و بسته شدن باشند تا بتوانند از بیماران محافظت نماید.
  • همچنین ارتفاع آن ها قابل تنظیم باشند.
  • تخت های بیمارستانی در مقایسه با سایر تخت های معمولی از ابعاد بزرگتری برخوردار بوده که این امر می تواند در ایجاد حس رضایت بیمار تاثیر زیادی داشته باشد.
  • علاوه بر آن تخت های بیمارستانی دارای قابلیت نصب سایر تجهیزات مورد نیاز می باشند.
  • جنس بدنه تخت های بیمارستانی به گونه ای است که قابل شستشو و ضد عفونی نیز می باشند تا از انباشته شدن میکروب ها و انتقال بیماری از یک بیمار به بیمار دیگر جلوگیری نمایند.
  • در زیر پایه های این تخت ها چرخ هایی نصب گردیده که موجب جا به جایی آسان در سطوح مختلف می گردند.

اگرچه نام این تخت ها بیمارستانی است اما امروزه بسیاری از ان ها برای بستری عزیزانمان در منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

صنایع پزشکی نجفی تولیدکننده تخت بیمار با ارائه انواع تخت بیمارستانی اعم از تخت برقی بیمار، تخت نیمه برقی، تخت CPR و ICU و سایر تخت های مورد استفاده در بیمارستان، در خدمت جامعه پزشکی و مردم عزیز ایران می باشد.
برای دریافت آخرین قیمت تخت بیمارستانی و اطلاعات بیشتر در مورد تخت بیمارستانی نجفی و تخت بیمارستانی برای استفاده در منزل با شماره 66973991 یا 09123063398 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید